Výstavy 2014

Letošní výstavní sezonu jsme začali hned 5.1.2014 IX. Hanáckou národní výstavou psů v Brně. Tuto výstavu posuzoval rozhodčí pan Petr Řehánek. Máme od něj opět krásný posudek s oceněním ve třídě Vítězů a zmámkou Výborná 1, CAC a podařilo se nám získat i ocenění Národní vítěz. Tímto tedy získal i CAC ČMKU a  splnil tak i poslední podmínku pro přiznání titulu Šampion ČMKU.

V1, CAC, Národní vítěz


 

Druhá výstava v letošní sezóně a opět se nám báječně dařilo. Vypravili jsme se na Slovesko do Trenčína na Wintershow 2014. Plemeno čivava posuzoval rozhodčí pan Jaroslav Matyáš. Holigana ohodnotil známkou V1, CAC, CACIB, BOB.

V1, CAC, CACIB, BOB.


 

1.3.2014 jsme vyrazili na XIX.Johočeskou oblastí výstavu psů do Českých Budějovic a opět se nám zde dařilo. Zase si Holigan přivezl tři poháry a opět stál na stupních vítězů v závěrečných soutěžích. Pani rozhodčí Ing. Alena Košťálová napsala Holiganovi krásný posudek s krásným hodnocením na závěr "...téměř dokonalý".

Vítěz třídy, Oblastní vítěz, BIG IX. 3.místo


 

V neděli 16.3.2014 jsme se vydali s Holiganem na Slovensko do hezké obce Urmince na Speciální výstavu Klubu chovatelů čivav a papillonů. Holigan si vychodil u maďarského rozhodčího  Ference Gröschla ve třídě šampionů V1, CAC.

V1, CAC

Tak jsme se tento víkend vydali opět na Slovensko pokusit se o další krůček k získání titulu Grand šampión Slovenska na DUO CACIB NITRA 29.-30.3.2014. Přesto, že Holigan v sobotu chodil úžasně a pani rozhodčí Zdeňka Jílková mu napsala krásný posudek, stačilo to ve třídě šampionů tentokrát pouze na  třetí místo. 

Boj jsme ale nevzdali a  s o to větší vervou jsme se jali v neděli bojovat o CACe, kdy se řady konkurentů ve třídě šampionů rozrostli ještě o jednoho. Panička byla nervozní, jak už dlouho nebyla a tak, když Holigan obsadil ve třídě šampionů první místo, začaly se jí válet slzy radostí po tvářích. Radost ještě vzrostla, když Holigan vybojoval CACIBa a BOSe. Za velmi hezký přístup k pejskům, milá slova a ocenění děkujeme panu rozhodčímu Petru Řehánkovi.

29.3.2014   V3

30.3.2014   V1, CAC, CACIB, BOS

No Holiganovo třetí narozeniny jsme se vydali do rakouského Salzburgu na mezinárodní výstavu psů. U německého rozhodčího Arne Schwarze si vychodil ve třídě šampionů známku Výborná 1 a vyhrál třídu šampionů. Podařilo se mu také získat res.CACIB. Tím dokončil Rakouského šampiona a připsáním bodů i Klubového šampiona Chihuahua club Austria. 

 

Dnes 27.4.2014 jsme se vydali na pro nás výstavně nebližsí místo ... do Českých Budějovic na XXXIX.Mezinárodní výstavu psů. Holigan bojoval ve třídě šampionů a u pana rozhodčího Iuza Beradzeho vybojoval známku Výborná 1, CAC a CACIB.

Výstavu jsme si krásně užili. Atmosféra byla velice příjemná, potkali jsme spoustu čivavích kamarádů, které jsme dlouho neviděli. Byl to krásně strávený den.

V1, CAC, CACIB

Na přelomu května a června jsem se opět vydali na výstavní víkend na Slovensko.

V pátek 30.5.2014  jsme dorazili do Sence na Národní výstavu psů. Posuzoval zde pan rozhodčí Imrich Sopko a Holigan si vychodil ve třídě šampionů první místo a získal od pana rozhodšího CAC. Tímto CACem splnil poslední podmínku pro přiznáti titulu Slovenský Grand Šampion. Naše radost byla veliká.

V1, CAC

 

V sobotu 31.5.2014 jsme se přemístili do námi oblíbené Nitry na Grand Prix Slovakia 2014, kde posuzoval rozhodčí z Lucemburska pan Laurent Heinesche. Ve velké konkurenci se Holiganovi podařilo získat druhé místo, res. CAC a res. CACIB.

V2, res. CAC, res.CACIB

 

V neděli jsme pokračovali s vystavováním v Nitře na Derby Winner Show 2014. Tuto výstavu posuzoval rozhodčí z Finska pan Veli-Pekka Kumpumäki. Holigan zabojoval a ve třídě šampionů získal první místo CAC a CACIB.

V1, CAC, CACIB


A protože tato výstava byla kvalifikační pro CRAFT, tak Holigan získal i kvalifikaci na CRAFT 2015

 

 

 

  

 

 

Kontaktujte nás