Výstavy 2012

3.3.2012 XVII. Jihočeská oblastní výstava psů České Budějovice

Rok 2012 jsme začali oblastní výstavou v Českých Budějovicích.  Ve Třídě mladých nás posuzovala pani Ing. Alena Košťálová, která nás ohodnotila známkou Výborná 1, Vítěz třídy a tím nás poslala do závěrečných soutěží bojovat o nejlepšího mladého psa výstavy, kde tuto kategorii posuzovala pani rozhodčí Mgr.Božena Ovesná a Holigan si za třetí místo přivezl svůj krásný první pohár.

V1,  VT,   3. místo Nejlepší mladý pes výstavy

31.3.-1.4.2012  MVP České Budějovice

1. dubna nás na  MVP v Českých Budějovicích posuzoval rozhodčí pan Ing. Leoš Jančík, který nás ohodnotil ve Třídě mladých známkou Výborná a obsadili jsme druhé místo.

V2

21.4.2012  8.Hlubocká krajská výstava

v dubnu jsme se vypravili na Krajskou výstavu psů kousek za Hlubokou nad Vltavou. Byla to Holiganovo první výstava venku. Posuzovala pani rozhodčí Mgr. Božena Ovesná, která Holigana ohodnotila ve Třídě mladých známkou Výborná 1, Vítěz třídy.

V1, VT

9.6.2012  47.Podbrdská krajská výstava psů Rokycany

V hezkém slunečném počasí jsme se vydali do Rokycan, abychom pilovali vystavování venku. Ve Třídě mladých nám dal pan rozhodčí Petr Řehánek známku Výborná a umístil na druhé místo.

V2

 

23.-24.6.2012  MVP Intercanis CACIB - FCI

Tentokrát jsme se vypravili o kousek dál ... do Brna. Zde posuzovala pani Mgr. Hana Krejčová. Obdrželi jsme od ní ve Třídě mladých známku Výborná 1 s první čekatelství na titutul Junior šampiona CAJC.

V1, CAJC 

30.6-1.7.2012  Národní výstava psů Klatovy

Do Klatov jsme to také neměli daleko. Posuzoval nás ve Třídě mladých pan rozhodčí Robert Kubeš a dostali jsme od něj známku Výborná a druhé místo.

V2

14.7.2012  Speciální výstava Chihuahua klubu ČR

První klubová výstava, jaké jsme se kdy zúčastnili. Líbilo se nám zde a poznali jsme spoustu nových čivavých kamarádů. Poprvé jsme si také vyzkoušeli třídu Mezitřída a úspěšně. Posuzovala nás pani rozhodčí Ivana Síbrtová, která nás ohodnotila známkou Výborná a postavila na první místo v mezitřídě.

V1, CAC

 

14.-15.2012  Česká národní výstava psů Mladá Boleslav

Tentokrát nás ve Třídě mladých posuzovala rozhodčí pani RNDr. Jaroslava Ovesná a dostali jsme od ní známku Výborná a třetí místo.

V3

11.8.2012  Klubová výstava KCHČaN Jičín

V Jičíně nás posuzoval rozhodčí ze Slovenska pan Vladimír Javorčík. Byl to pro nás hodně úspěšný den. Nejenom, že Holigan dostal ve třídě Mezitřída známku Výborná, ale podařilo se mu získat i titul Klubový vítěz.

V1, Klubový vítěz

25.-26.8.2012  MVP INTERDOG BOHEMIA

I letos Holigan přijel bojovat na mezinárodní výstavu do Mladé Boleslavi. Tentokrát ho posuzovala polská rozhodčí pani Anna Rogowská. Vybojoval si u ní ve Třídě mladých známku Výborná, první místo a k tomu ještě Nejlepšího mladého.
V1, CAJC, BOJ

1.9.2012  Dogshow Rybníky ( Krajská výstava psů)

Další trénink na výstavy venku v Rybníkách u Dobříše. Líbilo se nám zde a i jsme zde byli úspěšní. Holigana posuzovala rozhodčí pani Libuše Urbová. Ve Třídě mladých ho ohodnotila známkou Výborná a prvním místem. V závěrečných soutěžích Holigan vybojoval ještě třetí místo mezi mladými nejlepšími pejsky na výstavě.

V1, VT, 3.místo Nejlepší mladý pes

9.9.2012  Klubová výstava KCHČaN Brno

A opět jsme se pokusili vybojovat nějaké přední umístění na klubové výstavě. Ve třídě mladých nás posuzoval rozhodčí ze Slovenska pan Jozef Šuster. Holigan bojoval statečně a dostal od pana rozhodčího známku Výborná, první místo a podařilo se mu získat i Nejlepšího mladého.

V1, CAJC, BOJ


 

 

29.-30.9.2012  Moravskoslezká národní výstava psů Brno

Poslední výstava, kdy  Holigen bojoval ve Třídě mladých. Posuzovala ho zde pani Ing. Alena Košťálová a ohodnotila ho známkou Výborná a druhým místem.

V2

 

13.-14.10.2012 Mezinárodní výstava psů České Budějovice

Takže nastal čas vystavování ve Třídě mezitřída. Čekali jsme velikou konkurenci a také byla. Takže z výsledku jsme měli nesmírnou radost, když nás pani rozhodčí Kateřina Minarčíková ohodnotila známkou Výborná, postavila na první místo a nakonec Holigan dostal i nejlepšího psa plemene. Jeho první CACIB.

V1, CAC, CACIB

 

3.11.2012  Mezinárodní výstava psů Praha DUOCACIB - FCI

Vypravili jsme se i na výstavy do matičky Prahy. Zde nás posuzoval pan rozhodčí Beradze Iuza. Byla zde velká konkurence pejsků z Ruska. I přes to se Holiganovi podařilo ve Třídě mezitřída umístit do pořadí a se známkou Výborná obsadil čtvrté místo.

V4

4.11.2012 Mezinárodní výstava psů Praha DUOCACIB - FCI

Druhý den v Praze nás posuzovala pani rozhodčí Ivana Síbrtová. Holigen si ve Třídě mezitřída oproti sobotě polepšil o jednu příčku, takže se známkou Výborná obsadil třetí místo.

V3

24.11.2011  Klubová výstava Chihuahua klub ČR Nižbor

Tak a další klubová výstava. Přes to, že Holigan nebyl tento den ve své kůži, tak vybojoval v početném obsazení kruhu Třídy otevřené u pani rozhodčí Zdeňky Jílkové krásné druhé místo se známkou Výborná, Res. CAC.

V2, Res. CAC

 

9.12.2012  DoppelCACIB Wels (Rakousko)

Tak a první zahraniční výstava. Moc jsme na ni byli zvědavi a moc jsme se těšili. Líbilo senám Posuzovala pani rozhodčí Zdeňka Jílková a ve Třídě mezitřída ohodnotila Holigana známkou Výborná a dala ho na první místo.

V1, CACA

 

A to byla vlastně poslední výstava v roce 2012.

  

 

 

Kontaktujte nás