Novinky

miminka vrh "I"

18.10.2020 23:57

A konečně jsme se dočkali nejkrásnějšího období v chovu. 18.10.2020 večer se nám narodila krásná 4 štěňátka. Maminka naše kráska Special Guest Juliet Capulet a tatínek Helmiaisen Legendary Edition.

Máme obrovskou radost.

Koukněte sem.

MVP České Budějovice

04.10.2020 17:50

Pro nás nejbližší a oblíbená mezinárodní výsrava v Českých Budějovicích proběhla za přísných hygienických podmínek. Dost možná, že to je i letos poslední výstava. Tuto výstavu posuzovala paní rozhodčí Olga Dolejšová. Měli jsme zde tři zástupce naší smečky. Nejmladší Harmonia of July CIA pod Vráží ve třídě mladých vyhrála a získala ocenění Výborná 1, CAJC, BOJ. Byl to poslední CAJC, který potřebovala pri zíckání titulu Český Junior Šampion. Dospívajíci dáma Frenčí (Faidra of Ria CIA pod Vráží) ve třídě mladých získala ocenění Výborná 1, CAC. A náš miláček ostřílený Luke Danes Special Guest vyhrál třídu šampionů a odnesl si ocenění Výborná 1, CAC, CACIB a BOB. Tímto CACem dosáhl na titul  Českého Šampiona a Šampiona ČMKU. Z výstavy jsme odjeli šťastní a spokojení.

KV Hostouň

27.09.2020 23:45

A zase jedna klubová výstava. Dnes Chihuahua klubu ČR, kde posuzovala paní rozhodčí Václava Rybárová. Přihlášená byla jen Harmonie, která si ze třídy junioru odnesla ocenění Výborná 1, CAJC.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

  

 

 

Kontaktujte nás