Novinky

Nitra Dog Expo 2019

09.06.2019 21:00

Jsme doma z dlouhého ale krásného víkendu, který jsme strávili na Slovensku u svých přátel Veroniky a Iva, abychom s malou Frenchie/ Faidra of Ria CIA pod Vráží poprvé vstoupili mezi juniory.

7.6.2019 President Cup

V pátek se naše Frenchie asi špatně vyspala a nechtěla se předvést. V kruhu chodila s ocáskem dolů a tak jsme byli moc rádi za známku Výborná a druhé místo, které dostala od rozhodčí Dominiky Šusterové Hradské ze Slovenska.

8.6.2019 Grand Prix Slovakia Winner show

V sobotu jsme vstoupili do kruhu úplně jinak. Velice hezky šlapala, čímž mi udělala obrovskou radost. Byla jsem moc ráda, že se neopakoval pátek. Pan rozhodčí Dušan Paunović ze Srbska ji ohodnotil známkou Výborná, udělil ji první místo a čekatelský titul CAJC.

9.6.2019 Derby Winner Show

V neděli se Frenchie také hezky předvedla a od paní rozhodčí z Itálie Loreta Morati ji dala známku Výborná, první místo a zadala čekatelský titul CAJC

Klubová výstava KChČ Šimanda

25.05.2019 20:46

Dnes se pochlubín naším odchovem Jennynkou / Gracie Aglaia Celine, která se vypravila do Prahy na Klubovou výstavu KChČ. Udělala nám svým výsledkem velikou radost a jsme na ni pyšní.

Gracie Aglaia Celine CIA pod Vráží ve třídě dorostu v konkurenci 7 feneček obsadila první místo a od pana rozhodčího Tino Pehara dostala známku Velmi nadějná. Děkuji paničce Stefi Jungbauerové za její lásku k malé Jennynce.

Slovenský šampion krásy

15.05.2019 20:04

Tentokrát se Luk vydal sám s naší kamarádkou Niki na Slovensko, aby se pokusil dokončit Slovenského šampiona Krásy. V Lučenci jim lilo jako z konve, ale nenechal se počasím odradit a odvedl dobrou práci a v mezitřídě od paní rozhodčí Patrície Dankové získal známku Výborná 1 a CAC. Byl to poslední CAC, který potřeboval pro dokončení Slovenského šampiona.

Následující neděli jsme se vydali do rakouského Welsu. Kde od paní rozhodčí Garhöfer Carole získal známku Výborná 2, r.CAC.

Je to náš šikulín a fešák.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

  

 

 

Kontaktujte nás