Výstavy

6.9.2014 jsme se s Istorii vypravili na její první výstavu. Šlo o klubovou výstavu KChČaN v Odolené vodě. Výstavu si Istorie užívala, co jen to šlo. Předvedla se na svůj věk ve třídě štěňat parádně. Pana rozhodčího Roberta Kubeše si zíkala a vysloužila si u něj moc hezký posudek, ocenění Velmi nadějná 1.

VN1

21.9.2014 jsme vyrazili do nedalekých Českých Budějovic na mezinárodní výstavu. Istoria se opět předvedla ve štěněčí kráse a dostala od pani rozhodčí Zdeny Jílkové ve třídě štěňat známku Velmi nadějná 1.

VN1

 

27.9.2014 jsme se vypravili na Klubovou výstavu rakouského Chihuahua clubu do Tullnu potrénovat na Evropskou výstavu.

Riuška se opět předvedla moc hezky a mezi dalšími třemi fenkami se vůbec neztratila. Od pani rozhodčí dostala i pusu, samozřejmě kromě krásného posudku a ocenění ve třídě štěňat Velmi nadějná.

25.10.2014 jsme se vydali na vrchol letošní sezony ... na Evropskou výstavu psů 2014. Při této EDS Brno 2014 se konala Národní výstava psů, kde krátkosrsté čivavy posuzovala pani rozhodčí Zdeňka Jílková. 

Malá Istoria se předvedla před svoji chovatelkou Erikou Čeilutkiene báječně a získala od pani rozhodčí známku Velmi nadějná 1.

 

26.10.2014 ... tak a je to tu. Evropská výstava psů Brno 2014. Moc jsme se na tento pro nás svátek těšili. Trochu jsem se obávala, aby to nebylo pro Istorii moc, vystavovat se dva dny za sebou a poprvé spala mimo domov, ale tentokrát ji to nečinilo žádný problém. Předvedla se opět krásně a tak si u pani rozhodčí Ivany Síbrtové vychodila známku Velmi nadějná 1 a podařilo se jí získat titul European promise 2014 . Jsem na ni pyšná!!!

28.10.2014 Club DogSHOW 2014 Nižbor

Puppy class Very promising 1   Many thanks to judge Rafal First (PL)

Výstavní sezonu 2014 jsme zakončili na dvoudenní mezinárodní výstavě v Praze. Naše malá Evropská naděje Istoria Svajoniu Angelas se oba dva dny předvedla báječně a vyhrála třídu dorostu jak v sobotu u pana rozhodčího Rafala Firsta (PL), tak i v neděli u pana rozhodčího Gajić Željko (SLO). Nyní budeme odpočívat a nabírat síly na novou výstavní sezonu 2015.

  

 

 

Kontaktujte nás