Polsko

Červené datumy v tabulce označují výstavy, kde můžete za víkend absolvovat více výstav v jednom místě.

Touto barvou zvýrazněné výstavy již proběhly!

PL CAC Gdańsk Národní 11.1.2015 Anna Pulikowska-Klimonda (PL) odkaz 
PL CAC Toruń Národní 17.-18.1.2015 Dušan Paunović (SRB) odkaz
PL CAC Sosnowiec Národní 18.1.2015 Gabriela Ridarčíková (SK) odkaz 
PL CAC Głogów Národní 24.-25.12015 Karlo Bala (SRB) odkaz
PL CAC Bydgoszcz walentynkowa Národní 14.-15.2.2015 Borys Aleksandrov (UA) odkaz
PL CAC Bydgoszcz nocna Národní 14.2.2015 Agnieszka Onuk (Turcja) odkaz
PL CAC Leszno - wystawa championów special 1.3.2015   odkaz
PL CACIB Drzonków Mezinár. 7.-8.3.2015 Ratibor Cekić(SRB) odkaz
PL  CAC Jarosław Národní 14.-15.3.2015 Savićić Nebojśa (SRB) odkaz
PL CACIB Katowice Mezinár. 20.-22.3.2015

Tanja Engel (DE)

odkaz 
 PL CAC   Legionowo Národní 12.4.2015 Jakub Kruczek (PL) odkaz 
PL CAC   Grudziądz Národní 18.4.2015 ??? Anna Dzidt, Magdalena Kozłowska, Mariola Żuchlińska odkaz
PL CAC    Inowrocław Mezinár. 19.4.2015 ??? Zofia Konderla, Anna Dzidt, Mariola Żuchlińska, Tomasz Borkowski odkaz 
PL CAC    Opole klubowa  (9 grupa FCI) klubová 25.4.2015 Elena Yerusalinskaya (RUSKO) odkaz
PL CACIB Opole Mezinár. 25.-26.4.2015 Eugene Yerusalimsky (RUSKO) odkaz
PL CAC    Dobre Miasto Národní 1.5.2015 Aleksander Shiskin (BLR) odkaz 
PL CACIB Łódź Mezinár. 2.-3.5.2015 Marco Marabotto (I) odkaz
PL CAC    Rybnik Národní 10.5.2015 Viva Maria Soleckyj Szpunar odkaz 
PL CAC    Wałbrzych Národní 16.5.2015 Lilian Lleton (DK), Laurent Heinensche (LUX), Jussi Liimatainen (FIN) odkaz 
PL CAC    Bytom krajova FCI IX. Národní 16.5.2015 Piotr Król odkaz 
PL CAC    Bytom Národní 17.5.2015 Zlatko Jojkic odkaz 
PL CAC    Radom Národní 17.5.2015 Rafal First (PL) odkaz 
PL CAC    Ustka     Národní 17.5.2015 Jerzy Olszewski odkaz 
PL CACIB Rzeszów Mezinár. 23.-24.5.2015 Zdeňka Jílková (CZ) odkaz 
PL CAC    Płock Národní 24.5.2015 Rafał First (PL) odkaz 
PL CACIB Leszno Mezinár. 30.-31.5.2015 Andrzej Kaźmierski (PL) odkaz 
PL CAC    Raciborz Národní 6.6.2015 ??? Mina Manasijevic (SRB), Stefan Dimitrijevic (SRB) odkaz 
PL CAC    Raciborz Národní 7.6.2015 ??? Mina Manasijevic (SRB), Aneta Dopierala, Jerzy Olszewski odkaz 
PL CAC    Kalisz Národní 7.6.2015 ??? Rafał First (PL), Magdalena Kozlowska odkaz 
PL CAC    Wrocław Národní 13.6.2015 Brigitte Bregemzer (A) odkaz 
PL CAC    Jelenia Góra Národní 14.6.2015 ???Anna Dzidt |(PL), Piotr Król (PL) odkaz 
PL CAC    Kraków Národní 20.6.2015 Jaroslav Matyas (SK) odkaz 
PL CACIB Kraków Mezinár. 21.6.2015 Noranart Rattanasakvibool - Thailand odkaz 
PL CACIB Szczecin Mezinár. 27.-28.6.2015 Ramune Kazlauskaite odkaz 
PL CAC Bielsko-Biała  Národní 4.7.2015     Bogusława Szydłowicz odkaz 
PL CAC Bielsko-Biała Národní 5.7.2015 Maria Zasada odkaz 
PL CAC Olsztyn Národní 5.7.2015 ??? Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL), Andrzej Szutkiewicz (PL), Magdalena Świętoń (PL) odkaz 
PL CACIB Warszawa Mezinár. 12.7.2015 Sergiej Slukin (UA) krátkosrsté Siret Lepasaar (EST) dlouhosrsté odkaz 
PL CAC   I, II, III, VI, VIII, IX FCI Nowy Targ Národní 18.7.2015 Monika Kuriata Okarmus odkaz 
PL CAC  Nowy Targ Národní 19.7.2015 Krystyna Szulc odkaz 
PL CACIB Częstochowa Mezinár. 25.-26.7.2015 Magdalena Świętoń (PL) odkaz
PL CACIB Zakopané Mezinár. 1.-2.8.2015 Andrzej Kaźmierski (PL) odkaz 
PL CAC Chojnice Národní 2.8.2015 Mirosław Redlicki (PL), Adam Ostrowski (PL), Maciej Kozber (PL) odkaz
PL CAC Wałbrzych 3. + 9.skupina   8.8.2015 Nikola Smolic (CRO) odkaz
PL CAC Będzin Národní 9.8.2015 Robert Kubes (CZ) odkaz
PL CAC Toruń    Národní 9.8.2015    Grzegorz Robak (PL) odkaz
PL CAC Nowy Sącz Národní 16.8.2015 Grzegorz Robak (PL) odkaz
PL CAC Sopot krajowa 9. Grupy Národní 22.8.2015 Maria Zasada (PL) odkaz
PL CACIB Sopot Mezinár. 23.8.2015 Vija Klucniece (LV) odkaz
PL CACIB Białystok Mezinár. 29.-.30.8.2015   Smolic Nikola (HR) odkaz 
PL CAC Przemyśl Národní 6.9.2015 Rogowska Anna (PL) odkaz 
PL CAC Radom Národní 6.9.2015 Jean Claud Klein (Fr.) odkaz 
PL CAC Włocławek Národní 6.9.2015 Jerzy Olszewski (PL) odkaz 
PL CAC Świętochłowice Národní 12.9.2015 ADAM CHABIK odkaz 
PL CAC Warszawa Národní 12.9.2015 Aleksandra Świsulska (PL) odkaz 
PL CAC FCI IX Zielona Góra Národní 19.9.2015    Maria Zasada odkaz 
PL CAC Grozów Národní 20.9.2015 JENS BRUSE [D] odkaz  
PL CAC Łódź Národní 20.9.2015 Ragnarsdottir Soley Ragna (ISL) odkaz 
PL CAC Wrocław Mezinár. 27.9.2015 Olga Sinko Kuprianova (SLO) odkaz 
PL CAC Rybnik     Národní 4.10.2015 Monika Kuriata- Okarmus (PL) odkaz 
PL CAC Zabrze     Národní 11.10.2015 ANNA SEKRECKA odkaz 
PL CAC Krosno Národní 18.10.2015   odkaz
PL CACIB Poznań Mezinár. 8.11.2015 Małgorzata Lewandowska (PL) odkaz 
PL CAC Koszalin Národní 14.11.2015

Anna Pulikowska-Klimonda ???Anna Rogovska ???

odkaz 
PL CACIB Kielce Mezinár. 22.11.2015 Monika Kuriata-Okarmus (PL) odkaz